Series
Ratings
62
Hot Stove LeagueRated ★ 3.0
Better Late Than SingleRated ★ 2.5
Friends Season 1Rated ★ 4.5
Squid Game Season 2Rated ★ 2.5
Arcane Season 2Rated ★ 3.0- 위대한 수업, 그레이트 마인즈Rated ★ 5.0
Culinary Class Wars Season 1Rated ★ 3.0- S24 Hours MOVIE SERIESRated ★ 2.0
SPY x FAMILY Season 2Rated ★ 4.0- 색 네 개의 욕망Rated ★ 3.5
ArgonRated ★ 2.5
The PenthouseRated ★ 1.5
First LoveRated ★ 3.5
WandaVisionRated ★ 3.5
The Genius: Black GarnetRated ★ 4.5
The Genius: Grand FinalRated ★ 5.0
Good DoctorRated ★ 3.5- KakeguruiRated ★ 2.5
Sixth Sense 2Rated ★ 3.0
Sixth Sense 3Rated ★ 2.5