Titles you rated
One Battle After AnotherRated ★ 3.5
F1: The MovieRated ★ 4.0
Detective Conan: The Phantom of Baker StreetRated ★ 4.5
Detective Conan: Black Iron SubmarineRated ★ 4.0
Don't Breathe 2Rated ★ 2.5
28 Weeks LaterRated ★ 3.5
Case Closed: The Million-Dollar PentagramRated ★ 3.0
The MartianRated ★ 3.5
The SubstanceRated ★ 4.0
Exorcism Chronicles: The BeginningRated ★ 2.5
Mickey 17Rated ★ 4.0
WickedRated ★ 3.5
SplitRated ★ 3.0
Get OutRated ★ 4.0
The Cabin in the WoodsRated ★ 3.0
Insidious: The Red DoorRated ★ 2.5
Dune: Part TwoRated ★ 4.0
The MercilessRated ★ 4.0
HAIKYU!! The Dumpster BattleRated ★ 3.0
The Greatest ShowmanRated ★ 4.0