Titles you rated
Pacific RimRated ★ 2.0
Moulin Rouge!Rated ★ 3.5
Paradise MurderedRated ★ 3.0
Battle RoyaleRated ★ 3.0
A Bug's LifeRated ★ 3.5
The Hunger GamesRated ★ 3.0
Ice AgeRated ★ 4.0
Taken 2Rated ★ 3.5
Big Hero 6Rated ★ 4.0
The Hunger Games: Catching FireRated ★ 3.0
Gone GirlRated ★ 4.5
Gran TorinoRated ★ 4.0- D-WarRated ★ 2.0
Hide and SeekRated ★ 3.5
The Hobbit: An Unexpected JourneyRated ★ 3.5
The Twilight Saga: EclipseRated ★ 3.0
ShrekRated ★ 3.5
JumanjiRated ★ 4.0
InterstellarRated ★ 4.5
WhiplashRated ★ 4.0