Movies
Ratings
473
Yadang: The SnitchRated ★ 3.5
FirefightersRated ★ 3.0
Captain America: Brave New WorldRated ★ 3.5
Mickey 17Rated ★ 3.5
The MatchRated ★ 3.5
Thunderbolts*Rated ★ 3.5
Dead ManRated ★ 2.5
I, The ExecutionerRated ★ 3.0
Venom: The Last DanceRated ★ 3.0
Amazon Bow MasterRated ★ 1.5- One WinRated ★ 3.0
ExhumaRated ★ 4.0
The Roundup: PunishmentRated ★ 3.5
Carry OnRated ★ 3.5
WickedRated ★ 3.5
The King's ManRated ★ 3.5
WhiplashRated ★ 3.5
Jujutsu Kaisen 0: The MovieRated ★ 4.0
Badland HuntersRated ★ 1.5
Alienoid: Return to the FutureRated ★ 3.5