Titles you rated
The Spy Gone NorthRated ★ 3.5
Full Metal JacketRated ★ 3.5
Blade RunnerRated ★ 3.5
The Show Must Go OnRated ★ 3.5
Silver Linings PlaybookRated ★ 3.5
Along with the Gods: The Two WorldsRated ★ 2.0
1987: When the Day ComesRated ★ 4.5
Guardians of the GalaxyRated ★ 4.0
SicarioRated ★ 3.5
The MasterRated ★ 3.5
Guardians of the Galaxy Vol. 2Rated ★ 3.5
SpotlightRated ★ 3.5
La La LandRated ★ 5.0
Tinker Tailor Soldier SpyRated ★ 4.0
Lone SurvivorRated ★ 3.5
American HustleRated ★ 3.5
FargoRated ★ 4.0
The TreacherousRated ★ 2.0
HerRated ★ 4.0
X-Men: ApocalypseRated ★ 3.5