Movies
Ratings
62
Demon Slayer: Kimetsu no Yaiba - Infinity CastleRated ★ 2.5
KPop Demon HuntersRated ★ 2.5
How to Train Your DragonRated ★ 3.0
F1: The MovieRated ★ 3.0
The Kid with a BikeRated ★ 3.5
Alien: RomulusRated ★ 3.0
ChallengersRated ★ 3.5
Poor ThingsRated ★ 3.0
Dune: Part TwoRated ★ 2.5
OppenheimerRated ★ 3.5
Concrete UtopiaRated ★ 3.0
BarbieRated ★ 3.0
Spider-Man: Across the Spider-VerseRated ★ 4.0
ElementalRated ★ 3.0
Suzume Locking Up the DoorsRated ★ 2.5
The First Slam DunkRated ★ 3.0
Glass Onion: A Knives Out MysteryRated ★ 2.0
Everything Everywhere All at OnceRated ★ 4.0
Decision to LeaveRated ★ 3.5
Top Gun: MaverickRated ★ 3.5