Titles you rated
Princess MononokeRated ★ 3.5
Lone SurvivorRated ★ 4.0
2 Fast 2 FuriousRated ★ 2.5
F1: The MovieRated ★ 3.5
Minions: The Rise of GruRated ★ 3.5
Despicable Me 4Rated ★ 3.0
Despicable Me 3Rated ★ 3.5
Despicable MeRated ★ 3.5
Hana and AliceRated ★ 3.0
Baby DriverRated ★ 3.0
Despicable Me 2Rated ★ 4.0
MinionsRated ★ 3.5
The White TigerRated ★ 3.0
KPop Demon HuntersRated ★ 3.5
The MatchRated ★ 3.0
NonnasRated ★ 3.0
The HoldoversRated ★ 3.5
What's Eating Gilbert GrapeRated ★ 3.5
Howards EndRated ★ 3.5
MalenaRated ★ 3.5