Titles you rated
KarmaRated ★ 3.5
First LoveRated ★ 3.5
NarcosRated ★ 4.0
NarcosRated ★ 4.0
Sex EducationRated ★ 3.5
Sex EducationRated ★ 4.0
Emily in ParisRated ★ 3.0
Beef Season 1Rated ★ 4.0
The Queen's GambitRated ★ 4.5
D.P.Rated ★ 4.0
Arcane Season 1Rated ★ 4.5
Prison Break Season 1Rated ★ 4.0
And Then There Were NoneRated ★ 3.5- The Lost RoomRated ★ 4.0
Traveler Season 1Rated ★ 4.5- The Secret Life of DogsRated ★ 3.5
The Walking Dead Season 1Rated ★ 4.0
The NewsroomRated ★ 4.0
The NewsroomRated ★ 3.5
The NewsroomRated ★ 4.0