Movies
Ratings
63
Spider-Man: HomecomingRated ★ 5.0
AladdinRated ★ 5.0
The Little MermaidRated ★ 4.0
RatatouilleRated ★ 4.0
Hotel Transylvania 2Rated ★ 5.0
The Sound of MusicRated ★ 4.0
TitanicRated ★ 5.0
Kingsman: The Secret ServiceRated ★ 4.0
Avengers: EndgameRated ★ 4.5
Forrest GumpRated ★ 4.5
Night at the Museum: Battle of the SmithsonianRated ★ 4.5
Night at the MuseumRated ★ 4.5
MoanaRated ★ 4.0
Maze Runner: The Death CureRated ★ 3.5
Yes ManRated ★ 4.5
Iron Man 3Rated ★ 4.0
Ghost RiderRated ★ 3.5
Men in BlackRated ★ 4.0
Hotel TransylvaniaRated ★ 5.0
Monsters, Inc.Rated ★ 2.0