Series
Ratings
76- 데스노트Rated ★ 3.0
South ParkRated ★ 4.0
My Hero AcademiaRated ★ 3.0
Mushi-ShiRated ★ 3.0
The Promised NeverlandRated ★ 4.0
BodyguardRated ★ 3.0
My MisterRated ★ 3.0
SignalRated ★ 4.0- HUNTER×HUNTERRated ★ 4.0
Bungo Stray Dogs Season 1Rated ★ 4.0
The End of the F***ing WorldRated ★ 4.0
Magi: The Labyrinth of MagicRated ★ 4.0- Love Live! School Idol ProjectRated ★ 4.0
South ParkRated ★ 4.0
Rick and MortyRated ★ 4.0
Kaiji: Ultimate SurvivorRated ★ 4.0
The Great PassageRated ★ 3.0
Showa and Genroku Era Lover's Suicide Through RakugoRated ★ 4.0- The Eccentric FamilyRated ★ 3.0
SKY CastleRated ★ 4.0