Titles you rated
Old PartnerRated ★ 5.0
3 IdiotsRated ★ 4.0- SinglesRated ★ 4.0
Before SunriseRated ★ 5.0
Late AutumnRated ★ 5.0
Notting HillRated ★ 5.0
Life Is BeautifulRated ★ 5.0
The Dark KnightRated ★ 3.0
The ThievesRated ★ 4.0
The Devil Wears PradaRated ★ 4.0
The Shawshank RedemptionRated ★ 4.0
InceptionRated ★ 5.0
Mamma Mia!Rated ★ 4.0
How to Train Your DragonRated ★ 4.0
Love ActuallyRated ★ 5.0
If OnlyRated ★ 5.0
Architecture 101Rated ★ 5.0
Men in Black 3Rated ★ 4.0
Love Me If You DareRated ★ 5.0
Bridget Jones: The Edge of ReasonRated ★ 4.0