Titles you rated
Final DestinationRated ★ 5.0
King KongRated ★ 4.0
Cool RunningsRated ★ 3.0
The Beast And The BeautyRated ★ 3.0
Dawn of the DeadRated ★ 5.0
Blue StreakRated ★ 3.0
JumanjiRated ★ 3.0
Law Abiding CitizenRated ★ 4.0
SilmidoRated ★ 4.0
The MistRated ★ 4.0
FriendRated ★ 2.0
Van HelsingRated ★ 4.0
Joint Security AreaRated ★ 4.0
Paranormal ActivityRated ★ 3.0
New WorldRated ★ 5.0
Running TurtleRated ★ 4.0
AliensRated ★ 4.0
Harry Potter and the Chamber of SecretsRated ★ 2.0
The Good, The Bad, The WeirdRated ★ 4.0
Love ActuallyRated ★ 3.0