Movies
Ratings
77
Extreme JobRated ★ 2.5
Chainsaw Man - The Movie: Reze ArcRated ★ 4.0
Demon Slayer: Kimetsu no Yaiba - Infinity CastleRated ★ 3.5
Demon Slayer the Movie: Mugen TrainRated ★ 3.5
The HandmaidenRated ★ 4.0
The Berlin FileRated ★ 3.0
Begin AgainRated ★ 4.0
TraffickersRated ★ 3.0
Asura: The City of MadnessRated ★ 2.0
Jujutsu Kaisen 0: The MovieRated ★ 3.5
KPop Demon HuntersRated ★ 3.5
Top Gun: MaverickRated ★ 4.0
F1: The MovieRated ★ 4.0
ConclaveRated ★ 4.0
Mickey 17Rated ★ 4.0
12.12: THE DAYRated ★ 3.5
Inside OutRated ★ 4.0
Memoir of a MurdererRated ★ 3.0
JokerRated ★ 4.5
ChicagoRated ★ 3.5