Movies
Ratings
137
Marrying the Mafia IIRated ★ 2.5
AladdinRated ★ 4.5
Inside MenRated ★ 3.5
SecretRated ★ 4.0
Green BookRated ★ 3.5
InterstellarRated ★ 4.5
The Shawshank RedemptionRated ★ 3.5
Tidal WaveRated ★ 2.0
InceptionRated ★ 4.5
The Twilight Saga: Breaking Dawn - Part 1Rated ★ 3.5
Dancing QueenRated ★ 1.5
The Admiral: Roaring CurrentsRated ★ 2.0
The PiratesRated ★ 1.5
Northern Limit LineRated ★ 2.5
A Violent ProsecutorRated ★ 2.5
Svaha: The Sixth FingerRated ★ 3.0
Charlie and the Chocolate FactoryRated ★ 4.0
King and the ClownRated ★ 1.0
Voice of a MurdererRated ★ 1.5- D-WarRated ★ 0.5