Titles you rated
Genie, Make a WishRated ★ 3.5
You and Everything ElseRated ★ 4.0- Unknown SeoulRated ★ 4.0
When Life Gives You TangerinesRated ★ 5.0
Thirty-NineRated ★ 3.5
The Glory Part 2Rated ★ 4.0
The Glory Part 1Rated ★ 4.0
Reborn RichRated ★ 3.5
Hot Stove LeagueRated ★ 4.0
VincenzoRated ★ 4.5
The Fiery Priest Season 1Rated ★ 4.5
Amazing SaturdayRated ★ 4.5
Our Beloved SummerRated ★ 3.5
Sex EducationRated ★ 4.0
Work Later, Drink NowRated ★ 4.5
Hometown Cha-Cha-ChaRated ★ 4.0
Little WomenRated ★ 4.5
BigRated ★ 3.5
Extraordinary Attorney WooRated ★ 4.0
AnnaRated ★ 4.0