Series
Ratings
68
Jujutsu KaisenRated ★ 4.5- Damn Good CompanyRated ★ 5.0
Why Women KillRated ★ 4.0
The Promised NeverlandRated ★ 4.0
Years and YearsRated ★ 5.0
Killing EveRated ★ 4.0
Jealousy IncarnateRated ★ 4.0
Black MirrorRated ★ 4.0
Black MirrorRated ★ 4.0
Black MirrorRated ★ 4.0
Black MirrorRated ★ 3.5
Black MirrorRated ★ 4.0
When the Camellia BloomsRated ★ 4.0
We Bare Bears Season 1Rated ★ 4.0
Marriage, Not DatingRated ★ 4.0
Because This Is My First LifeRated ★ 4.0
Kimi ni Todoke: From Me to YouRated ★ 4.0
Stranger ThingsRated ★ 3.5
GleeRated ★ 4.0
Stranger ThingsRated ★ 3.5