Titles you rated
BabylonRated ★ 4.0
DunkirkRated ★ 4.5
TenetRated ★ 4.5
ShopliftersRated ★ 4.5
La La LandRated ★ 4.0
The First Slam DunkRated ★ 3.5
Spider-Man: No Way HomeRated ★ 4.0
ParasiteRated ★ 4.5
Decision to LeaveRated ★ 5.0
RomaRated ★ 4.0
GravityRated ★ 4.5
Children of MenRated ★ 4.0
Stranger Than FictionRated ★ 4.0
Baby DriverRated ★ 4.0
InterstellarRated ★ 4.5
WhiplashRated ★ 4.5
The Face ReaderRated ★ 4.0
Crying FistRated ★ 3.0
Pacific RimRated ★ 3.5
Lovers' ConcertoRated ★ 3.5