Movies
Ratings
215
The Dark KnightRated ★ 5.0
In the Mood for LoveRated ★ 5.0
Chungking ExpressRated ★ 5.0
PapermanRated ★ 5.0
A Silent VoiceRated ★ 5.0
Me, Myself & IreneRated ★ 3.5
On the RoadRated ★ 5.0
Wreck-It RalphRated ★ 5.0
Spirited AwayRated ★ 4.5
RatatouilleRated ★ 4.5
FameRated ★ 3.5
Be With YouRated ★ 4.0
Nacho LibreRated ★ 4.0
Josee, the Tiger and the FishRated ★ 4.5
My Blueberry NightsRated ★ 5.0
Paris, je t'aimeRated ★ 5.0
The Science of SleepRated ★ 5.0
August RushRated ★ 3.5
Before SunsetRated ★ 5.0
127 HoursRated ★ 5.0