Movies
Ratings
241
QuickRated ★ 1.0
Finding NemoRated ★ 2.5
Your Name.Rated ★ 3.0
The GiverRated ★ 4.0
Finding Mr. DestinyRated ★ 2.0
Monsters, Inc.Rated ★ 5.0
Thor: The Dark WorldRated ★ 4.0
A Letter to MomoRated ★ 2.5
Sing StreetRated ★ 4.0
SilencedRated ★ 4.0
Our TimesRated ★ 3.5
FamilyhoodRated ★ 3.5
Spirits' HomecomingRated ★ 4.5
ZootopiaRated ★ 4.5
The HandmaidenRated ★ 3.5
Me Before YouRated ★ 3.5
Now You See Me 2Rated ★ 4.5
Sherlock: The Abominable BrideRated ★ 4.0
The RevenantRated ★ 4.0
InterstellarRated ★ 4.5