Movies
Ratings
155
Will You Be ThereRated ★ 3.0
Ford v FerrariRated ★ 4.0
Kim Ji-young: Born 1982Rated ★ 4.5
Cloudy with a Chance of MeatballsRated ★ 4.0
Maleficent Mistress of EvilRated ★ 4.0
WhiplashRated ★ 4.5
DunkirkRated ★ 3.0
The Legend of 1900Rated ★ 5.0
About TimeRated ★ 4.5
Green BookRated ★ 5.0
LionRated ★ 5.0
High School MusicalRated ★ 4.0- Talking ArchitectRated ★ 4.0
Yobi, The Five-Tailed FoxRated ★ 2.5
BoltRated ★ 4.0
Finding NemoRated ★ 4.5
The Girl Who Leapt Through TimeRated ★ 4.0
E.T. the Extra-TerrestrialRated ★ 4.0
Alice in WonderlandRated ★ 4.0
August RushRated ★ 4.5