Series
Ratings
32
You're the Best, Lee Soon ShinRated ★ 3.5
Empress KiRated ★ 3.5
You're BeautifulRated ★ 3.0
The HeirsRated ★ 3.0
Reply 1988Rated ★ 5.0
Hello, My Twenties!Rated ★ 4.0
She Was PrettyRated ★ 3.5
Search: WWWRated ★ 4.5
Discovery of RomanceRated ★ 4.5
The ProducersRated ★ 3.5
Master's SunRated ★ 3.5
Another Miss OhRated ★ 4.0
The Queen’s ClassroomRated ★ 2.5
High Kick: Revenge of the Short LeggedRated ★ 3.0
High Kick Through The RoofRated ★ 4.0
My Love From Another StarRated ★ 3.5
Plus Nine BoysRated ★ 3.0
My FamilyRated ★ 4.0
High KickRated ★ 5.0
Golden TimeRated ★ 3.0