Titles you rated
Inside Out 2Rated ★ 3.5
Demon Slayer: Kimetsu no Yaiba - Infinity CastleRated ★ 4.0- The Wandering MoonRated ★ 4.0
- My Daughter is a ZombieRated ★ 2.0
Swallowtail ButterflyRated ★ 2.5
Farewell SongRated ★ 3.0
When Morning Comes, I Feel EmptyRated ★ 3.5
KPop Demon HuntersRated ★ 3.0
HopelessRated ★ 2.5
Edward ScissorhandsRated ★ 4.0
The ShamelessRated ★ 2.5
Captain America: Brave New WorldRated ★ 2.0
Everything Everywhere All at Once+Rated ★ 3.5
ExhumaRated ★ 2.0
The MatchRated ★ 2.5
AnoraRated ★ 3.5
AbigailRated ★ 2.0
My Happy MarriageRated ★ 4.0
Bogota: City of the LostRated ★ 2.5
FacelessRated ★ 2.5