Series
Ratings
64- Demon Slayer: Hashira Training ArcRated ★ 2.0
Demon Slayer Swordsmith Village ArcRated ★ 2.5
Demon Slayer Entertainment District ArcRated ★ 2.5
Demon Slayer Mugen Train ArcRated ★ 2.5
Demon SlayerRated ★ 3.5
Squid Game Season 3Rated ★ 1.5
SwitchedRated ★ 2.0
The BoysRated ★ 4.0
The BoysRated ★ 4.0
The BoysRated ★ 4.0
Marvel's Jessica JonesRated ★ 3.5
Cowboy BebopRated ★ 0.5
First LoveRated ★ 2.5
Narco-SaintsRated ★ 2.5
Squid Game Season 1Rated ★ 3.0
D.P.Rated ★ 4.5
The World of the MarriedRated ★ 3.5
One Punch ManRated ★ 3.5
VikingsRated ★ 2.5
VikingsRated ★ 3.5