Titles you rated
Resident EvilRated ★ 2.5
My Dress-Up DarlingRated ★ 4.5
If My Favorite Pop Idol Made it to the Budokan, I Would DieRated ★ 4.5
Demon Slayer Entertainment District ArcRated ★ 4.5
HinamatsuriRated ★ 4.5
Blue PeriodRated ★ 4.5
Emily in ParisRated ★ 4.5
What Did You Eat Yesterday? 2020 SpecialRated ★ 4.5
What Did You Eat Yesterday?Rated ★ 4.5
Violet EvergardenRated ★ 4.0
STEINS;GATERated ★ 3.5
Beastars Season 2Rated ★ 4.5
Beastars Season 1Rated ★ 4.0
Attack on Titan The Final Season Part 1Rated ★ 4.0
Attack on TitanRated ★ 5.0
Attack on Titan Season 3 Part 1Rated ★ 4.0- Attack on Titan Season 3 Part 2Rated ★ 5.0
Laid-Back Camp Season2Rated ★ 4.0
The Promised Neverland Season 2Rated ★ 3.5
JoJo's Bizarre Adventure: Golden WindRated ★ 4.5