Titles you rated
No Other ChoiceRated ★ 3.5
Kraven the HunterRated ★ 1.0
The PlotRated ★ 1.5- The UglyRated ★ 2.5
Yadang: The SnitchRated ★ 2.0
Special DeliveryRated ★ 1.0
BallerinaRated ★ 3.0- Omniscient ReaderRated ★ 1.5
Jurassic World RebirthRated ★ 1.5
The Fantastic Four: First StepsRated ★ 1.5
SupermanRated ★ 2.5
F1: The MovieRated ★ 2.5
Mission: Impossible - The Final ReckoningRated ★ 3.0
28 Years LaterRated ★ 3.0
The BeachRated ★ 2.5
Thunderbolts*Rated ★ 2.5
Venom: The Last DanceRated ★ 1.0
HereticRated ★ 2.5
FirefightersRated ★ 1.0
The MatchRated ★ 3.0