Movies
Ratings
101
The KillersRated ★ 3.0
Harry Potter and the Sorcerer s StoneRated ★ 5.0
AvatarRated ★ 3.0
The FounderRated ★ 2.5
The Great GatsbyRated ★ 4.0
Big EyesRated ★ 3.5
The Maze RunnerRated ★ 3.5
The Princess Diaries 2: Royal EngagementRated ★ 2.0
UpRated ★ 3.0
Julie & JuliaRated ★ 4.5
Mrs. DoubtfireRated ★ 2.5
Before SunriseRated ★ 1.5
Charlie and the Chocolate FactoryRated ★ 4.5
Sherlock: The Abominable BrideRated ★ 3.0
About TimeRated ★ 5.0
The Night OwlRated ★ 4.0
Love ActuallyRated ★ 3.5
Intimate StrangersRated ★ 4.5
Sleepless in SeattleRated ★ 4.0
TunnelRated ★ 2.0