Titles you rated
Les MisérablesRated ★ 3.5
Radio StarRated ★ 3.5
A Tale of Two SistersRated ★ 4.0
The Drug KingRated ★ 2.5
Once Upon a Time in a BattlefieldRated ★ 3.5
Django UnchainedRated ★ 5.0
SopyonjeRated ★ 3.5
Public EnemyRated ★ 3.5
EpitaphRated ★ 4.0
The UnjustRated ★ 4.0
Get OutRated ★ 3.5
The RevenantRated ★ 3.5
The Big ShortRated ★ 4.0
The HandmaidenRated ★ 4.5
Bohemian RhapsodyRated ★ 3.0
1917Rated ★ 4.5
CallRated ★ 3.0
The WailingRated ★ 4.5
CruellaRated ★ 4.0
TenetRated ★ 2.5