Titles you rated
KPop Demon HuntersRated ★ 3.5
StreamingRated ★ 0.5
ExhumaRated ★ 4.0
Nightmare AlleyRated ★ 4.0
Spider-Man: No Way HomeRated ★ 4.0
The CourierRated ★ 4.0
TenetRated ★ 3.5
Knives OutRated ★ 4.5
AladdinRated ★ 3.5
Spider-Man: Far From HomeRated ★ 3.5
The Lion KingRated ★ 2.5
Doctor StrangeRated ★ 4.0
Avengers: EndgameRated ★ 4.0
Keys to the HeartRated ★ 3.5
The Grand Budapest HotelRated ★ 4.0
Harry Potter and the Sorcerer s StoneRated ★ 4.0
Inside OutRated ★ 4.5
La La LandRated ★ 5.0
FrozenRated ★ 4.0
Captain America: The Winter SoldierRated ★ 4.0