Titles you rated
Raya and the Last DragonRated ★ 5.0
The Trial of the Chicago 7Rated ★ 4.0
Start-UpRated ★ 3.0
Kingdom: Ashin of the NorthRated ★ 3.0
DunkirkRated ★ 3.5
VacationRated ★ 3.5
LUCK KEYRated ★ 3.0
Little ForestRated ★ 3.0
Queen of WalkingRated ★ 3.5
Dongju: The Portrait of a PoetRated ★ 4.5
Coming HomeRated ★ 5.0
Easy ARated ★ 0.5
Erin BrockovichRated ★ 4.0
The HelpRated ★ 3.5
The Half of ItRated ★ 4.0
Frozen IIRated ★ 3.5
Murder MysteryRated ★ 3.5
Miss BaekRated ★ 4.0
Eat Pray LoveRated ★ 2.0
Extreme JobRated ★ 3.5