Titles you rated
Dead Poets SocietyRated ★ 4.5
Memories of MatsukoRated ★ 4.0
Avengers: Infinity WarRated ★ 4.5
Michael ClaytonRated ★ 3.5
The Great DictatorRated ★ 4.0
The Big ShortRated ★ 4.5
Doctor StrangeRated ★ 4.0
WarcraftRated ★ 3.0
Fantastic Beasts and Where to Find ThemRated ★ 3.5
Thor: RagnarokRated ★ 4.0
The MartianRated ★ 4.0
Now You See Me 2Rated ★ 3.0
Your Name.Rated ★ 4.0
LoganRated ★ 4.5
Guardians of the Galaxy Vol. 2Rated ★ 4.0
Spider-Man: HomecomingRated ★ 4.5
La La LandRated ★ 4.5
Perfume: The Story of a MurdererRated ★ 4.0
OnceRated ★ 4.0
She and Her CatRated ★ 4.0