Titles you rated
The Exit 8Rated ★ 4.0
No Other ChoiceRated ★ 2.0
Nobody 2Rated ★ 4.0
X-Men: ApocalypseRated ★ 3.0
The WolverineRated ★ 0.5
The Bad Guys 2Rated ★ 3.5
SupermanRated ★ 3.5
X-Men: First ClassRated ★ 4.0
X2: X-Men UnitedRated ★ 3.5
X-Men Origins: WolverineRated ★ 2.5
X-Men: Days of Future PastRated ★ 4.5
X-Men: The Last StandRated ★ 1.0
X-MenRated ★ 3.5
MaterialistsRated ★ 4.0
BallerinaRated ★ 4.5
The Idea of YouRated ★ 1.0
My PolicemanRated ★ 4.0
F1: The MovieRated ★ 4.0
ElioRated ★ 3.0
KPop Demon HuntersRated ★ 4.0