Movies
Ratings
116
ParasiteRated ★ 4.0
WhiplashRated ★ 4.5
Another ChildRated ★ 3.5
The King's LettersRated ★ 1.5
Dilili in ParisRated ★ 4.0
The TableRated ★ 3.5
Swing KidsRated ★ 1.5
Dark Figure of CrimeRated ★ 1.5
Tae Guk Gi: The Brotherhood of WarRated ★ 4.0
Kung Fu Panda 2Rated ★ 4.0
Hide and SeekRated ★ 3.0
Secretly, GreatlyRated ★ 2.0
Scandal MakersRated ★ 3.5
Tidal WaveRated ★ 3.0
Welcome to DongmakgolRated ★ 2.5
The PriestsRated ★ 3.0
SunflowerRated ★ 4.0
The Man from NowhereRated ★ 3.0
NoahRated ★ 2.0
C'est Si BonRated ★ 3.0