Titles you rated
FrontierRated ★ 1.0
The InbetweenersRated ★ 0.5
The InbetweenersRated ★ 4.0- Trust MeRated ★ 1.0
A Very English ScandalRated ★ 1.0
Prime Suspect 1973Rated ★ 0.5
Men CryRated ★ 1.0- Special Task Force MSSRated ★ 1.0
- Living in StyleRated ★ 0.5
- The True Colors of Gang and CheolRated ★ 1.0
The ChaserRated ★ 1.0
Empire of GoldRated ★ 1.0
Three DaysRated ★ 1.0- 다큐프라임 - 2017 시대탐구 청년Rated ★ 1.0
Criminal MindsRated ★ 1.0
JusticeRated ★ 0.5- 백년만의 귀향, 집으로Rated ★ 0.5
- Geuneun Dangsinege Banhaji AnatdaRated ★ 0.5
Arthdal ChroniclesRated ★ 1.0
BondingRated ★ 1.0