Movies
Ratings
1104
SinkholeRated ★ 1.5
UnplannedRated ★ 2.5
The Suicide SquadRated ★ 3.5
Black WidowRated ★ 3.0
The MediumRated ★ 1.5
A Quiet Place Part IIRated ★ 3.0
Mother!Rated ★ 1.5
The Woman In The WindowRated ★ 2.5
CruellaRated ★ 3.5
The Conjuring: The Devil Made Me Do ItRated ★ 3.0
Spiral: From the Book of SawRated ★ 3.0
RecalledRated ★ 3.5
IntruderRated ★ 3.0
Night in ParadiseRated ★ 2.0
NobodyRated ★ 4.0
Godzilla VS. KongRated ★ 1.5
Deadly IllusionsRated ★ 2.5
I Care a LotRated ★ 4.0
SoulRated ★ 2.5
Death of MeRated ★ 2.0