Titles you rated
Knives OutRated ★ 4.0- Untouchable LawmenRated ★ 3.0
OutbreakRated ★ 3.0
Bring Me HomeRated ★ 2.5
A Perfect DayRated ★ 3.5
Crazy RomanceRated ★ 3.0
Corpse BrideRated ★ 3.5
The MatrixRated ★ 2.5
The Blind SideRated ★ 3.5
War for the Planet of the ApesRated ★ 3.5
Resident EvilRated ★ 2.5
The Man from NowhereRated ★ 2.5
AssassinationRated ★ 2.5
Bad BoysRated ★ 3.0
Nameless GangsterRated ★ 3.5
Deadpool 2Rated ★ 3.5
The Danish GirlRated ★ 3.5
Angels & DemonsRated ★ 3.0
Hwayi: A Monster BoyRated ★ 3.0
BedevilledRated ★ 3.5