Titles you rated
BoyhoodRated ★ 3.0
Memento MoriRated ★ 3.5
The ContactRated ★ 4.0
Child's PlayRated ★ 4.0
Legends of the FallRated ★ 5.0
DittoRated ★ 4.0
Best ChefRated ★ 2.0
Bring It OnRated ★ 3.5
Deep ImpactRated ★ 4.0
Hi! Dharma!Rated ★ 3.5
My Teacher, Mr. KimRated ★ 4.0
Charlie's AngelsRated ★ 4.0
Lovers' ConcertoRated ★ 4.0
Despicable Me 2Rated ★ 5.0
Very Ordinary CoupleRated ★ 2.5
Forever the MomentRated ★ 3.0
Finding Mr. DestinyRated ★ 3.0
RayRated ★ 3.5
Perfume: The Story of a MurdererRated ★ 5.0
Now You See MeRated ★ 3.5