Movies
Ratings
428
Con AirRated ★ 3.0
The PreyRated ★ 2.0
Ace Ventura: When Nature CallsRated ★ 4.0
A Beautiful MindRated ★ 5.0
Let the Right One InRated ★ 3.0
I Love You Phillip MorrisRated ★ 3.0
The Golden CompassRated ★ 1.0
The TerminatorRated ★ 4.0
AmadeusRated ★ 4.0
Eternal Sunshine of the Spotless MindRated ★ 5.0
Die Hard: With a VengeanceRated ★ 5.0
Shark TaleRated ★ 3.0
Jurassic Park IIIRated ★ 4.0
GodzillaRated ★ 5.0
The Mummy: Tomb of the Dragon EmperorRated ★ 4.0
The MummyRated ★ 4.0
JawsRated ★ 4.0
TarzanRated ★ 4.0
The Hangover Part IIRated ★ 4.0
TwisterRated ★ 4.0