Movies
Ratings
167
My PaparottiRated ★ 5.0
X-Men: Days of Future PastRated ★ 4.5
Frozen IIRated ★ 5.0
Nameless GangsterRated ★ 4.5
Happy Death DayRated ★ 3.5
Ant-Man and the WaspRated ★ 4.5
Avengers: Infinity WarRated ★ 5.0
The WailingRated ★ 5.0
ArrivalRated ★ 0.5
The Witch: Part 1. The SubversionRated ★ 3.5
Rise of the GuardiansRated ★ 5.0
DeadpoolRated ★ 4.0
Justice LeagueRated ★ 3.5
Spider-Man: Far From HomeRated ★ 5.0
Battle: Los AngelesRated ★ 3.5
Guardians of the Galaxy Vol. 2Rated ★ 2.5
Now You See MeRated ★ 3.5
San AndreasRated ★ 4.0
A Violent ProsecutorRated ★ 3.0
Fantastic Beasts and Where to Find ThemRated ★ 4.5