Movies
Ratings
518
Chainsaw Man - The Movie: Reze ArcRated ★ 2.0
King and the ClownRated ★ 2.0
No Other ChoiceRated ★ 3.5
Demon Slayer: Kimetsu no Yaiba - Infinity CastleRated ★ 3.5
My Love, My BrideRated ★ 2.5
Fantastic Beasts: The Crimes of GrindelwaldRated ★ 3.0
Edge of TomorrowRated ★ 2.0- The First Slam Dunk Court Side in TheaterRated ★ 3.0
WhiplashRated ★ 4.5
The Boy and the HeronRated ★ 2.5
EternalsRated ★ 1.0
Cowboy Bebop: The MovieRated ★ 4.0
Drive My CarRated ★ 4.5
Meet Joe BlackRated ★ 3.0
Shang-Chi and the Legend of the Ten RingsRated ★ 1.5
PonyoRated ★ 3.0
Born to Be BlueRated ★ 3.5
Friend : The Great LegacyRated ★ 1.5
Will You Be ThereRated ★ 1.5
Black Panther: Wakanda ForeverRated ★ 1.5