Series
Ratings
14
Cyberpunk: Edgerunners Season 1Rated ★ 3.0
Sherlock Season 1Rated ★ 2.0
Kill la KillRated ★ 0.5
High Kick Through The RoofRated ★ 3.0
High KickRated ★ 4.0- Damn Good CompanyRated ★ 3.5
Sweet Home Season 1Rated ★ 0.5
Game of Thrones Season 3Rated ★ 4.5
Game of ThronesRated ★ 4.0
Game of ThronesRated ★ 5.0
Travel with Dr. TriviaRated ★ 5.0
ChernobylRated ★ 4.0
Chef & My Fridge Season 1Rated ★ 3.5
Witch HuntRated ★ 4.0