Series
Ratings
21
KarmaRated ★ 3.5
The Glory Part 2Rated ★ 3.5
Cyberpunk: Edgerunners Season 1Rated ★ 5.0
1899Rated ★ 4.0
Narco-SaintsRated ★ 4.5
Itaewon ClassRated ★ 3.5
Arcane Season 1Rated ★ 4.5
All of Us Are Dead Season 1Rated ★ 2.0
Hellbound Season 1Rated ★ 3.0
Squid Game Season 1Rated ★ 3.0
Sex EducationRated ★ 3.5
Sex EducationRated ★ 2.5
Sex EducationRated ★ 4.0
MindhunterRated ★ 4.5
ChernobylRated ★ 4.5
Attack on TitanRated ★ 4.5
Attack on TitanRated ★ 4.5
The RainRated ★ 3.0
Black MirrorRated ★ 4.5
Designated SurvivorRated ★ 4.0