Titles you rated
Feel Good To DieRated ★ 3.5- Fighting Spirit RisingRated ★ 4.0
- Fighting Spirit New ChallengeRated ★ 4.0
- Wonderful LifeRated ★ 3.0
The GuestRated ★ 4.5
LiveRated ★ 3.5
Life on MarsRated ★ 3.5
My MisterRated ★ 4.0
BlackRated ★ 3.0
Let's Go to the BeachRated ★ 3.5
Family Outing Season 1Rated ★ 3.5
Vector Men : Warrior Earth Season 2Rated ★ 3.0
I Am Not a RobotRated ★ 4.0
DuelRated ★ 4.0
Detectives in TroubleRated ★ 3.0
Running ManRated ★ 3.0
Kang's KitchenRated ★ 2.5- Alien SamRated ★ 1.0
My Little TelevisionRated ★ 2.0
Get Karl! Oh Soo JungRated ★ 3.0