Series
Ratings
24
Master's SunRated ★ 2.5
The Moon Embracing the SunRated ★ 4.0
She Was PrettyRated ★ 3.5
Oh My GhostRated ★ 4.0
My Love From Another StarRated ★ 3.5
Strong Woman Do Bong SoonRated ★ 3.5
Splash Splash LoveRated ★ 4.0- My Mad Fat DiaryRated ★ 3.5
- My Mad Fat DiaryRated ★ 3.5
Voice season1Rated ★ 3.5- My Mad Fat DiaryRated ★ 3.5
Kill Me, Heal MeRated ★ 3.5
W: Two Worlds ApartRated ★ 2.5- Men on a MissionRated ★ 3.0
Cheese in the TrapRated ★ 3.0
SignalRated ★ 4.5
SherlockRated ★ 4.0
Bad Guys: Vile CityRated ★ 1.5- InuYashaRated ★ 2.5
SherlockRated ★ 4.0