Titles you rated
The Admiral: Roaring CurrentsRated ★ 2.5
Underworld: Blood WarsRated ★ 2.5
London Has FallenRated ★ 2.0
Gods of EgyptRated ★ 2.0
ApocalyptoRated ★ 3.5
EquilibriumRated ★ 3.5
LeonRated ★ 4.0
Fantastic FourRated ★ 4.0
I Am Number FourRated ★ 1.5
UltravioletRated ★ 3.0
Star Wars: Episode VII - The Force AwakensRated ★ 3.5
X-Men Origins: WolverineRated ★ 3.5
Hollow ManRated ★ 3.5
X-MenRated ★ 3.5
Never Back DownRated ★ 3.5
Resident Evil: The Final ChapterRated ★ 2.5
Resident Evil: ExtinctionRated ★ 2.5
Resident Evil: ApocalypseRated ★ 2.5
Resident EvilRated ★ 2.5
Alien: ResurrectionRated ★ 1.5