Titles you rated
The Amazing Spider-Man 2Rated ★ 3.0
Cold EyesRated ★ 4.0
Edge of TomorrowRated ★ 3.0
The Face ReaderRated ★ 4.0
War of the ArrowsRated ★ 4.5
The Admiral: Roaring CurrentsRated ★ 5.0
The AttorneyRated ★ 5.0
The ThievesRated ★ 4.0
MasqueradeRated ★ 3.5
Guardians of the GalaxyRated ★ 3.0
Taken 2Rated ★ 5.0
Mad Max: Fury RoadRated ★ 5.0
I Saw the DevilRated ★ 4.0
True LiesRated ★ 5.0
The Matrix ReloadedRated ★ 5.0
SilencedRated ★ 4.0