Movies
Ratings
115
A Silent VoiceRated ★ 4.5
Miss Peregrine's Home for Peculiar ChildrenRated ★ 3.5
Charlie and the Chocolate FactoryRated ★ 4.5
The Girl Who Leapt Through TimeRated ★ 5.0
Mary and the Witch's FlowerRated ★ 3.0
Night at the Museum: Battle of the SmithsonianRated ★ 3.5
ShrekRated ★ 4.0
TransformersRated ★ 3.5
Kung Fu PandaRated ★ 4.0
Men in Black IIRated ★ 4.0
The Twilight Saga: Breaking Dawn - Part 2Rated ★ 2.0
Home AloneRated ★ 3.5
Night at the MuseumRated ★ 4.0
Harry Potter and the Deathly Hallows Part IRated ★ 4.0
My Neighbor TotoroRated ★ 4.5
AwaitingRated ★ 4.0
The Hobbit: An Unexpected JourneyRated ★ 4.0- Take OffRated ★ 3.5
Shrek 2Rated ★ 3.5
You Are the Apple of My EyeRated ★ 4.5