Titles you rated
LoganRated ★ 4.5
10 Cloverfield LaneRated ★ 4.0
Son of SaulRated ★ 4.0
The Conjuring 2Rated ★ 4.0
X-Men: The Last StandRated ★ 4.0
Ant-ManRated ★ 4.0
The UnjustRated ★ 4.0
A Hard DayRated ★ 4.0
The Beauty InsideRated ★ 4.0
SicarioRated ★ 4.0
Annabelle: CreationRated ★ 4.0
LifeRated ★ 3.5
Rogue One: A Star Wars StoryRated ★ 3.0
Wonder WomanRated ★ 3.5
Kingsman: The Golden CircleRated ★ 3.5
Miss SloaneRated ★ 4.0
The OutlawsRated ★ 3.5
Thor: RagnarokRated ★ 3.0
SullyRated ★ 4.5
The WalkRated ★ 4.0