Series
Ratings
20
High School King of SavvyRated ★ 5.0
A Gentleman's DignityRated ★ 5.0
The Time We Were Not in LoveRated ★ 5.0
Reply 1994Rated ★ 5.0
Bad GuysRated ★ 5.0
Master's SunRated ★ 5.0
The HeirsRated ★ 5.0
Good DoctorRated ★ 4.0
Reply 1997Rated ★ 5.0
PinocchioRated ★ 5.0
Discovery of RomanceRated ★ 5.0
Full House Take 2Rated ★ 2.0- War of MoneyRated ★ 3.0
I Can Hear Your VoiceRated ★ 5.0
Full HouseRated ★ 5.0
It's Okay, It's LoveRated ★ 5.0
My Love From Another StarRated ★ 5.0
Bad GuyRated ★ 3.5
Oh My GhostRated ★ 5.0
Big ManRated ★ 3.0