Series
Ratings
29
FingersmithRated ★ 5.0
Scent of a WomanRated ★ 4.0
Reply 1997Rated ★ 3.5
Couple or TroubleRated ★ 3.5
God's QuizRated ★ 4.0
Hwang Jin YiRated ★ 3.0
Capital ScandalRated ★ 5.0
LuciferRated ★ 4.0
Personal TasteRated ★ 4.0
New HeartRated ★ 4.5
Queen In-hyun's ManRated ★ 4.5- Delightful Girl Choon-HyangRated ★ 3.5
Dal-ja's SpringRated ★ 3.5
My Lovely Sam-SoonRated ★ 3.5
Coffee PrinceRated ★ 4.5
Sungkyunkwan ScandalRated ★ 4.0
Nine: Nine Time TravelsRated ★ 4.5
The Moon Embracing the SunRated ★ 3.5
Secret GardenRated ★ 3.5
Painter of the WindRated ★ 4.5