Titles you rated
Love of EveRated ★ 4.0
Hidden IdentityRated ★ 4.0
Mischievous KissRated ★ 4.0
Shut Up Flower Boy BandRated ★ 3.5
Ohlala CoupleRated ★ 3.0
The Fugitive: Plan BRated ★ 3.0
Marry Him If You DareRated ★ 3.0
Ex-Girlfriend ClubRated ★ 4.5
HeartstringsRated ★ 4.0
Vampire Prosecutor 2Rated ★ 4.5
Vampire ProsecutorRated ★ 4.5
My PrincessRated ★ 2.0- Dating Agency: CyranoRated ★ 5.0
Flower Boy Ramen ShopRated ★ 4.0
Super Daddy YeolRated ★ 4.0
My Secret HotelRated ★ 3.5
Adolescence MedleyRated ★ 3.0
God's QuizRated ★ 4.0
Cinderella's StepsisterRated ★ 3.0
God's QuizRated ★ 4.0